System ewidencji dzieci – dla nowych Rodziców

Drodzy Rodzice,

Bardzo prosimy o wyrobienie Karty Mieszkańca Gdyni, która upoważni Państwa do odbioru dzieci z przedszkola, a także  pozwoli rodzicom i przedszkolu na łatwiejsze i szybsze rozliczanie dodatkowych godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

Rodzic logując się na swoje konto Karty Mieszkańca widzi dokładnie kto przyprowadził i odebrał dziecko oraz o jakiej godzinie to nastąpiło. System również pokazuje jaka jest należność do uiszczenia przy przekroczonym czasie pięciu godzin w przedszkolu (nie dotyczy 6-latków). Rodzic za pośrednictwem Karty również może zgłaszać nieobecność dziecka. Wystarczy kliknąć wybraną datę w kalendarzu, kiedy dziecko nie będzie obecne w przedszkolu. Dzięki temu przedszkole przygotowuje mniejszą ilość posiłków, a rodzic nie jest obciążany opłatą za niewykorzystane obiady czy śniadania. Nie ma wówczas konieczności potwierdzania tej nieobecności w inny sposób.

Kartę Mieszkańca może otrzymać każdy mieszkaniec Gdyni.
Karta daje możliwość bezpłatnego korzystania z największych gdyńskich atrakcji kulturalnych i sportowych. Zapewnia też wiele zniżek i profitów stworzonych specjalnie dla mieszkańców Gdyni. Wydawana jest bezpłatnie i jest ważna przez 3 lata. Wystarczy założyć konto na portalu www.gdynia.pl/karta, złożyć wniosek i odebrać kartę w jednym z punktów dystrybucji:

  • Urząd Miasta (aleja Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia, czynny pn. – pt. 8.00-16.00)
  • Informacja Turystyczna (ul. 10 Lutego 24, 81-364 Gdynia, czynna pon. – pt. 9.00-17.00, sobota godz. 9.00-15.00)
  • InfoBox (ul. Świętojańska 30, 81-372 Gdynia, czynny pon. – pt. 10.00-18.00)

 
Więcej informacji i wnioski na stronie: www.gdynia.pl/karta. Twoje miasto – Twoja Karta Mieszkańca!