UBEZPIECZENIE

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 nasze Przedszkole po raz kolejny postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW przedszkolnego. Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych przedszkolaków, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci).
Na portalu bezpieczny.pl Rodzic może samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.
https://bezpieczny.pl/96772

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.
Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie kodu lokalnego Pośrednika 96772, opcje te gwarantują uzyskanie 10% zniżki na wszystkie ubezpieczenia dostępne na stronie internetowej www.bezpieczny.pl, w tym na ubezpieczenie szkolne i przedszkolne.
W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Roman Dargacz
e-mail: rdargacz@bezpieczny.pl
Tel.602 138 800