UBEZPIECZENIE

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 nasze Przedszkole po raz kolejny postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW przedszkolnego. Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych przedszkolaków, dlatego spośród proponujemy skorzystać z podanych poniżej ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,:

1.Indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl/96772 , konsultant Roman Dargacz e-mail: rdargacz@bezpieczny.pl Tel.602 138 800https://bezpieczny.pl/96772 

2. Inter Risk Ubezpieczenia zdalne, konsultant Andrzej Kaczkowski  Tel. 531-849-697 ,email: biuro@bezpieczneubezpieczenia.pl  www.bezpieczneubezpieczenia.pl

3. AVIVAUbezpieczenia – Inwestycje – Emerytury, KONSULTANT  Beata Mnichowska tel 501258199  email: mnichowska.beata@aviva.com,pl , www.aviva.com.pl/bmnichowska ID 6046

 

To Państwo decydujecie , jakie wybierzecie ubezpieczenie. Dziecko uczęszczające do przedszkola powinno być ubezpieczone. Prosimy o potwierdzenie u nauczyciela grupy ubezpieczenia.