SUKCESY

DZIECI – LAUREACI KONKURSÓW I PRZEGLĄDÓW

  • 3 miejsce dla Weroniki Mazur w Ogólnopolski konkursie plastyczno-technicznym ,,Guzikowy świat „(2019)
  • Udział  i wyróżnienie Grupy 5 w II Gdyńskim Przeglądzie Piosenki Morskiej i  Turystycznej Dzieci Przedszkolnych (2016)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym 3 Flotylli MW – wyróżnienia uzyskały Antonina Faka i Julia Olstowska z grupy V (2016)
  • „Jasełka” wystawione na scenie kinoteatru „GROM” (styczeń 2016)
  • Udział Grupy 5 w I Gdyńskim Przeglądzie Piosenki Morskiej i  Turystycznej Dzieci Przedszkolnych (2015)
  • Udział w musicalu „Koncert Świerszczy” (120 dzieci śpiewało i  tańczyło dla rodziców w oparciu o muzykę ABBY). Przedstawienie odniosło sukces (2015);
  • Udział w przedstawieniu „Bunt na łące” (120 dzieci) w Kinoteatrze Grom, wielki sukces dzieci (2014);
  •  1 miejsce w międzyprzedszkolnym rodzinnym konkursie na szopkę bożonarodzeniową: Maks Nowak. (2013);
  •  Wyróżnienie w międzyprzedszkolnym rodzinnym konkursie na szopkę bożonarodzeniową: Piotrek Nowicki, Bruno Szczepański, Lena Zajko, Oliwer Cichopek (2013);
  •  3 miejsce w konkursie plastycznym pt. „Pisanka” : Patrycja Gawior (2013);
  •  Udział Bartka Stróżyńskiego w Gdyńskim Biegu Niepodległości (2012);
  •  2 miejsce w turnieju szachowym : Bartek Zajko (2012);
  •  1 miejsce w konkursie plastycznym pt.: „Mamo, Tato, wybieram Eko – Transport”: Weronika Ignaczak (2012);
  •  2 miejsce w miejskim konkursie recytatorskim pt.: „Wesołe wierszowanie o moim mieście Gdynia” w kategorii czterolatków zajęły: Zuzanna Wawrzyńska i Nicola Wesołowska (2011);
  • Udział dzieci w miejskiej wystawie plastycznej pt. „Fantazja bez granic” organizowanej w „Jantarku”. Nasi wychowankowie znajdowali się pośród trzech tysięcy uczestników (2007);
  •  1 miejsce w turnieju tańca towarzyskiego: Paulina Mysłek, Oliwia Pora, Kuba Lewandowski (2007)

PRACOWNICY:

Bogate doświadczenie zdobywane latami przez nauczycieli i pracowników „Jantarka”, zaowocowało  licznymi odznaczeniami, nagrodami na szczeblu miejskim, wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

NAGRODZENI:

Brązowy Krzyż Zasługi – Małgorzata Aleksiak (2007)
Złoty Medal Za Wieloletnią Służbę – Małgorzata Aleksiak (2012), Jagoda Całus (2019)
Medal KEN – Małgorzata Aleksiak (2002), Jagoda Całus (2014)
Nagroda Ministra Oświaty Pierwszego Stopnia – Małgorzata Aleksiak (2008)
Nagroda Kuratora Oświaty – Małgorzata Aleksiak (2005)
Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni – (łącznie 14) Małgorzata Aleksiak, Jadwiga Całus, Magdalena Ziętek
Ogólnopolski Certyfikat Jakości „Partnerskie Przedszkole”(od 1997)

Laureaci Nagrody Dyrektora : Anna Kotowicz (2019), Magdalena  Tuszyńska (2018), Izabela Świrbutowicz (2018)

Wyróżnienie  dla Pani Anny Kotowicz w europejskim Programie COODE WEEK (2019)